Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin sklepu

I.INFORMACJE OGÓLNE
Sklep internetowy zakupydodomku.pl, prowadzony jest przez PHU Twój Ryneczek Przemysław Skupiński z siedzibą w Łodzi na ul. Rzgowskiej 80/82 box.22 ,zarejestrowanym pod numerem nip 9820341555.
1. Korzystanie ze sklepu internetowego oznacza akceptację regulaminu. Akceptacji regulaminu Klient dokonuje przed dokonaniem zakupu zaznaczając właściwe pole w formularzu rejestracyjnym.
II. DEFINICJE

Użytym w dalszej części regulaminu terminom nadano następujące znaczenie: 
1. Sprzedawca - PHU Twój Ryneczek
2. Umowa Sprzedaży-umowa zawarta przez PHU Twój Ryneczek a klientem sklepu internetowego za pośrednictwem strony internetowej zakupydodomku.pl, w trybie określonym w niniejszym regulaminie. 
3.Klient-każda osoba fizyczna lub prawna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych w przypadku osób fizycznych lub osobowość prawną w przypadku osób prawnych, dokonała rejestracji i odwiedza stronę internetową w celu dokonania towarów w sklepie internetowym
4. Dostawa-dostarczenie Klientowi przez PHU Twój Ryneczek zamówionego towaru, stanowiące wykonanie świadczenia przez PHU Twój Ryneczek na podstawie umowy sprzedaży. Dostawa jest realizowana za pomocą transportu własnego.
5. Hasło-ustalony przez Klienta ciąg znaków ,wymagany wraz z Loginem do złożenia zamówienia w sklepie internetowym. 
6. Login-ustalone przez Klienta indywidualizujące go oznaczenie, wymagane wraz z hasłem do złożenia zamówienia w sklepie internetowym. 
7. Obszar dostawy - Obszar dostawy obejmujący miasto Łódź, Rzgów, Pabianice
III. WYMAGANIA SPRZĘTOWE 
W celu dokonania zakupów w sklepie internetowym, Klient powinien mieć do dyspozycji: 
1. Komputer lub urządzenie przenośne podłączone do sieci Internet. 
2. Łącze internetowe 
3. Przeglądarkę internetową zgodną z MS Internet Explorer 7.0 lub nowszą z uruchomioną obsługą Java Script. 
4.Aktywne konto poczty elektronicznej (e-mail). 
IV. ZAMÓWIENIE
1. Zamówienia można składać 24 godziny na całą dobę przez cały rok. 
2. Zamówienia są realizowane od poniedziałku do piątku w godz.8.00-19.00 i w soboty w godz.7.00-15.00. Zamówienia złożone do godz.22.00 jednego dnia dostarczane będą w dniu następnym w czasie realizacji dostaw w godzinach wcześniej ustalonych. zakupydodomku.pl zastrzega sobie prawo do zawieszenia zamówienia w dni świąteczne i ustawowo wolne od pracy. Każdorazowo informacja o zawieszeniu realizacji publikowana będzie na stronie sklepu. 
3. Do składania zamówień nie wymagane jest zarejestrowanie. Rejestracja ma na celu uzyskanie przez zakupydodomku.pl jako sprzedawcy niezbędnych danych do realizacji zamówienia. 
4. Klient ma prawo sprawdzenia w obecności pracownika dostarczającego zamówienie czy towar spełnia specyfikacje zamówienia. 
5. Zdjęcia przedstawiające warzywa i owoce są przykładowe i jako takie mogą odbiegać wyglądem od dostarczonych, jednakże dostarczony towar będzie pierwszej świeżości a każdorazowe stwierdzenie przy pracowniku niezgodności będzie podstawą do reklamacji. 
6. Złożenie zamówienia stanowi ofertę w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, złożoną sprzedawcy za pośrednictwem zakupydodomku.pl .Po złożeniu zamówienia zakupydodomku.pl natychmiast przystępuje do realizacji zamówienia potwierdzając jego prawidłowość wiadomością wysłaną na e-mail podany podczas rejestracji lub kontaktem telefonicznym. Umowa sprzedaży zostaje zawarta z momentem złożenia oświadczenia o przyjęciu oferty w imieniu sprzedawcy przez e-zieleniak.pl 
7. Z powodu ograniczonej ilości towaru, aby zapewnić najwyższa świeżość zamówienia złożone po wyczerpaniu zapasów nie będą mogły być realizowane, o czym Klient zostanie poinformowany przez pracownika zakupydodomku.pl drogą mailową bądź telefoniczną. 
9. Za koszt dostawy rozumie się opłatę wliczoną do rachunku wynikającą z dostawy towaru do Klienta zgodnie z cennikiem: 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl